Lajme

E premtja me plot bereqet – KULMI I ZBRITJEVE në Viva Fresh!

Autori: Gazeta inFokus 21:28 | 22 June 2023

Në prag të Festës së Kurban Bajramit, fillon kampanja “KULMI I ZBRITJEVE” në të gjitha pikat e Viva Fresh Store.

Oferta vlen vetëm për këtë të premte, më 23 qershor 2023!

Paguaj më pak dhe merr eeedhe më shuuumë…

-Advertisement-

KULMI I ZBRITJEVE të Premten vlen për të gjitha pikat e Viva Fresh Store në mbarë Kosovën.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera