Sport

E pabesueshme: Shikojeni çfarë super pritje ka bërë Hugo Lloris në takimin mes Belgjikës dhe Francës

Autori: Gazeta inFokus 21:16 | 07 October 2021

Belgjika dhe Franca po luajnë aktualisht në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, kombëtarja e Belgjikës ka mundur të kalonte në avantazh qysh në minutën e 3’.

Mirëpo goditjen e fuqishme te De Bruyne e priti për mrekulli portierin francez, Hugo Lloris, që shpëtoi kombëtaren e tij nga një gol i sigurt.

Me poshtë keni pritjen fantastike te portierit te Tottenhamit./Gazeta inFokus/

Të tjera