Fun & Video

E kishte kthyer klasën në një ‘strofull seksi’, 6 vjet burg për mësuesen

Autori: Gazeta inFokus 19:07 | 01 October 2017

Një mësuese që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një ‘strofull seksi’ për nxënësit të gjithë  shkollës është dënuar me gjashtë vjet burg.

35 vjeçarja Danielle Matko kryente veprime seksuale me djem adoleshentë gjatë 5 minutave pushim mes orëve pas mësimit.

Ajo u kap pasi policia hasi një fotografi të gjinjve të saj, të bëra nga një nga nxënësit.Mësuesja angleze kreu seks oral me një djalë 15 vjeç në Phoenix.

-Advertisement-

Ajo gjithashtu tregoi se e preku seksualisht viktimën dhe e lejoi një djalë të dytë 15-vjeçar t’i prekte gjinjtë.

Ajo u dënua për veprime të turpshme ndaj një miturve në Gjykatën e Lartë të San Mateos këtë javë dhe u burgos të premten.

Krimet ndodhën midis 1 shtatorit dhe 14 nëntorit të 2015-ës.Prokurorët ndërkohë po shqyrtojnë akuzat që kanë të bënjnë me një nxënës tjetër,

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Comodita po tërheq klientë seriozë në Panarin IMM, në Këln të Gjermanisë

Të tjera