Rozë

A e dini se sa të gjatë janë disa nga yjet? (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:15 | 18 July 2017

ë gjithë e dinë se kamerat mund të na paraqesin më ndryshe se sa që jemi në të vërtetë si p.sh aktorët që janë në realitet të gjatë në fokusin e kamerave mund të duken që janë më të shkurtër ose anasjelltas.

Por ndoshta për të shuar kuriozitetin tuaj po ju sjellim gjatësinë e vërtetë të disa prej aktorëve e yjeve më të njohur, transmeton Klan Kosova.

Gwendoline Christie dhe Chris Hemsworth

-Advertisement-

Maria Sharapova dhe Ashton Kutcher

Uma Thurman dhe Leonardo DiCaprio

Brooke Shields dhe Miles Teller

Sigourney Weaver dhe Chris Evans

Taylor Swift dhe Brad Pitt

Michelle Obama dhe Orlando Bloom

Tilda Swinton dhe George Clooney

Lily Cole dhe Jude Law

Zendaya dhe Jason Statham

Julia Roberts dhe Johnny Depp

Liv Tyler dhe Colin Farrell

Kate Middleton dhe Tom Felton

Jennifer Lawrence dhe Tom Hardy

Rihanna dhe Kit Harington

Angelina Jolie dhe Zac Efron

Katy Perry dhe Tom Holland

Keira Knightley dhe Tim Roth

Adele dhe James McAvoy

Beyoncé dhe Dave Franco

Aishwarya Rai dhe Dominic Monaghan

Emma Stone dhe Elijah Wood

Selena Gomez dhe Daniel Radcliffe

Emma Watson dhe Bruno Mars

Victoria Beckham dhe Michael J. Fox

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vazhdon përkushtimin ndaj gjithëpërfshirjes duke dhuruar një furgon për të mbështetur fëmijët me nevoja të veçanta

Të tjera