Sport

A e dini kush është gruaja e Wladimir Klitschkos? (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 18:50 | 29 April 2017
Gruaja e Wladimit Klitschkos është aktorja e njohur amerikane, Hayden Panettiere.

Klitschko dhe Panettiere  janë së bashku që nga viti 2009, dhe prej tri vitesh kanë dhe një vajzë të vogël.

Ata u ndanë për dy vite duke u bashkuar sërish më 2013.

 

Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera