Fun & Video

A e di qeni juaj se çfarë mendoni? (Video)

Autori: Gazeta inFokus 14:48 | 15 May 2017
Marrëdhënia mes njerëzve dhe qenve me të vërtetë është e veçantë, transmeton lajmi.net

Qentë krijojnë lidhje emocionale me pronarët e tyre dhe në këtë rast i dëgjojnë zërat duke i ndarë sipas kuptimit dhe sipas emocionit.

Por, a shkojnë edhe më thellë, duke e kuptuar edhe se çfarë mendojnë pronarë e tyre? Zbuloni në videon më poshtë.

Etiketa:
SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Të tjera