Rozë

E dhimbshme: Atdheu me dhimbje jep lajmin se humbi personin e dashur

Autori: Gazeta inFokus 20:19 | 22 March 2023

Atdheu me dhimbje jep lajmin se humbi personin e dashur.

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Atdhe Xharavina, ka ndarë me publikun pesë datat më të rëndësishme të jetës së tij.

Në Prive, ai foli për sëmundjen nga e cila vuante në adoleshencë dhe si u shërua nga ajo, por edhe për diagnostikimin me kancer të nënës së tij e që ishte shokuese për familjen.

Ai gjithashtu, zbuloi edhe një detaj të pathënë nga jeta e tij, teksa ka rrëfyer migrimin ilegal, derisa ka bërë të ditur se një veprim i tillë i ka kushtuar me heqje lirie.

Si ia ndryshoi jetën Atdhe Xharavinës, miku i tij tashmë i ndjerë, e zbulon vet ai.

BËHUNI PJESË E GARËS KREATIVE!

Të tjera