Lajme

Dy persona rrahën në mes të rrugës në magjistralen Prishtinë – Ferizaj

Autori: Gazeta inFokus 09:59 | 01 May 2021

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur dje magjistralen Prishtinë-Ferizaj, përkatësisht në Çagllavicë.

Në disa pamje të publikuara shihet se ata godasin njëri tjetrin me grushta.

Ishin kalimtarët e rastit ata që kanë ndërhyrë për ta neutralizuar situatën dhe që kanë njoftuar policinë për ngjarjen.

Të tjera