Sport

Drogë, alkool dhe prostituta, shikoni jetën e shthurur të ish-futbollistit të Milanit-VIDEO

Autori: Gazeta inFokus 09:40 | 10 October 2019

Disa video të futbollistit Zheremi Menez, nën praninë e prostitutave janë duke bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale.

Sulmuesi francez, i cili në të kaluarën nga veshur fanellën e shumë klubeve të njohura Europiane, si Milani, PSG dhe Roma është filmuar me prostituta në shtëpi, teksa tavolina ishte e mbushur me drogë dhe alkool, gjatë një festa të organizuar nga vetë futbollisti.

Këto situata kanë ndodhur në Meksikë, teksa Menez u aktivizua në sezonin 2018-2019 me FC America, ku në 18 takime realizoi 5 gola.

Së fundmi 32-vjeçari është kthyer në Francë, teksa iu bashkua skuadrës Paris FC që militon në Ligën e dytë.

Zheremi Menez jeta e shthurur on Vidnews.

Zheremi Menez alkool on Vidnews.

Të tjera