Lajme

Dikush hoqi flamurin serb nga kalaja e Zveçanit, policia jep detaje

Autori: Gazeta inFokus 12:15 | 23 February 2024

Flamuri serb që po valvitej tash e disa vite është hequr nga kalaja e Zveçanit nga persona të paidentifikuar.

Zëvendës drejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e veriut të Mitrovicës, Veton Elshani ka konfirmuar rastin.

Teksa shtoi se edhe prokuroria është duke e shqyrtuar nëse ka elemente për të hapur rast apo jo.

-Advertisement-

“Kemi marr një ankesë dhe jemi duke e shqyrtuar. Prokurori është duke trajtuar nëse ka elemente për të hapur rast apo jo”, tha Elshani.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera