Lajme

Digjet vetura në autostradën Prishtinë – Prizren

Autori: Islam Morina 18:46 | 11 September 2021

Një veturë ka marrë flakë në autostradën Prishtinë – Prizren, afër Duhles.

Sipas lexuesit që e ka dërguar videon në adresë të Gazetës Infokus, në vendin e ngjarjes ende nuk kanë dalë policia apo zjarrfikësit dhe nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky rast, shkruan Gazeta Infokus.

Siç shihet në video vetura është përfshirë e tëra nga flakët e mëdha./Gazeta Infokus/

Të tjera