Rozë

“Diamant” kënga më e re e Remzie dhe Nexhat Osmanit

Autori: Gazeta inFokus 23:17 | 12 May 2018
Kanë publikuar këngën e tyre të re.

Remzie dhe Nexhat Osmani në kanalin Youtube kanë hedhur projektin muzikor të titulluar “Diamant”, shkruan lajmi.net

Kjo këngë është shkruar nga 2Step kurse muzika dhe arazhmani janë bërë nga Marsel Gunga.

“Diamant” është finalizuar edhe me klip nga Pro Video, ku si çdoherë tjetër, edhe kësaj radhe Remzia ka shkëlqyer me pamjen e saj elegante.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Kryetari Përparim Rama pjesë e ‘Mayor’s Talk’

Të tjera