Lajme

Dhunuesi: Ndjehesha i ngazëllyer kur e rraha Selën (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 00:02 | 28 April 2017

Derisa ditë me rradhë në epiqendër të akuzave nga protestuesit ka qenë kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, një dhunë e ushtruar ndaj tij si duket ishte e pashmangshme, transmeton Gazeta express

Sot Sela u lëndua në kokë dhe i njejti, për fat tani është mirë dhe partia e tij këtë e ka dhënë si deklaratë zyrtare.

Por, kjo deklaratë në Facebook e një dhunuesi ka tmerruar opinionin.

-Advertisement-

”Ajo ndjenja kur brutalisht e ke rrahur Ziadin Selën me grushta në kokë, e pa përshkruar! Shtriju poshtë shkërdhatë shqiptare.” ka shkruar dhunuesi.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
MYZHDE për krejt!

Të tjera