Lajme

Detaje për lokalin që u bë shkrumb në qendër të Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 14:29 | 04 October 2021

Në qendër të Prishtinës pasditën e së hënës një lokal u bë shkrumb e hi.

Gazeta Infokus mëson nga vendi i ngjarjes se lokali që u djeg nuk ishte në shfytëzim.

Derisa ende nuk dihet se nga cfare është shkkatuar zjarri që përfshiu dhe dogji çdo pjesë të këtij lokali.

Gazeta Infokus ju sjell pamje ekskluzive nga ky lokal gjatë punës per te ndalur zjarrin dhe pasi zjarri u lokalizua./Gazeta Infokus/

Të tjera