Fun & Video

Deles i gjendet në vesh edhe një pjesë tjetër e trupit (Video)

Autori: Gazeta inFokus 09:13 | 16 May 2017

Ali Dunman nga Gaziantep i Turqisë, ka qenë duke e rruar një dele, kur i ka gjetur në vesh një gojë të vogël.

Madje, kjo pjesë ka edhe dhëmbë të rritur dhe pështymë, si dhe refleksin për të kafshuar, transmeton Telegrafi.

“Mendova se e preva pa dashje, por më pas e vërejta se brenda veshit ka edhe diçka tjetër”, ka thënë Dunman lidhur me rastin.

Blegtori ka kërkuar ndihmën e veterinerit, që të tregojë nëse nuk është në rregull diçka me kafshën.

Mirëpo, ende nuk ka ndonjë përgjigje se si ka ndodhur kjo, apo çfarë e ka shkaktuar.

Klinika Zhan Mitrev i kërkon Prokurorisë sqarime, e dorëzon një kallëzim penal

Të tjera