Rozë

Del në ankand veshja e Jack Dawson-it

Autori: Gazeta inFokus 13:10 | 03 October 2023

Personazhi që aktori amerikan Leonardo DiCaprio-s luajti në filmin “Titanic” është pëlqyer shumë nga adhuruesit e kinematografisë.

Tashmë, kostumi që Leo kishte veshur do të dalë në ankand muajin e ardhshëm, ku parashihet të ketë çmimin 115,000 deri në 230,000 dollarë.

Veshjet janë me etiketa që shkruhet “MR.LEONARDO DICAPRIO” dhe muaji “GUSHT.

-Advertisement-

Ankandi është planifikuar për datat 9 deri më 12 nëntor në Londër.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Viva Fresh Store vazhdon zgjerimin në Maqedoninë e Veriut – hapet një tjetër pikë

Të tjera