Rozë

Debati Arta-Mbresa për Xhulin: Me të jam e pastër, për dallim nga ti

Autori: Gazeta inFokus 15:41 | 03 February 2023

Arta dhe Mbresa për disa kohë kanë debatuar me njëra-tjetrën për Julianën.

Mbresa e akuzonte Artën se ajo i thotë shoqe Julianës, por sipas saj, njëkohësisht Arta nuk flet mirë për Julin.

Këto akuza të Mbresës, Arta i mohonte vazhdimisht, derisa i tha saj se ajo nuk është në raport të rregullt me Julianën.

“Me Julin unë jam e pastër për dallim prej teje që i ke bërë prank, unë kurrë në jetë nuk i kam bërë prank”, ka thënë Arta,

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera