Rozë

Dalin video të dy deputetëve duke vallëzuar në dasmën e boksierit Robin Krasniqi

Autori: Gazeta inFokus 12:53 | 10 May 2022

Boksieri Robin Krasniqi dhe modelja Marigona Krasniqi mbrëmë kanë bërë dasmën e tyre, disa muaj pas kurorëzimit.

Dasma madhështore është mbajtur në një nga sallat luksoze në periferi të qytetit me mysafirë të shumtë, prej tyre edhe fytyra publike.

Në mesin e të ftuarve kanë qenë edhe deputetët Besnik Tahiri dhe Daut Haradinaj të cilët shihen duke vallëzuar së bashku me boksierin Krasniqi.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera