Rozë

Dalin skenat e pa transmetuara – Efi kërcënon Dean

Autori: Gazeta inFokus 12:25 | 13 April 2023

Në rrjetet sociale janë publikuar së fundmi disa skena të patransmetuara, ku Efi Dhedhes kërcënon Dea Mishel. Në momentin që po jepej publicitet gjatë spektaklit të së martës, Efi i është kthyer në një gjuhë mjaft të ashpër Deas.

Dhedhes tha se ‘boll po duron moralet e këtyre që rrinë si urtë’ dhe i tha asaj se ‘vdes fare kur ajo bën si gocë intelektuale’.

Efi: O Dea, o yll, unë do dal nga këtu brenda, por po nuk ta sula e po nuk e derdhe kokrrën e lotit kaq. Kur më bën kështu si gocë intelektuale vdes fare.

-Advertisement-

Dea: Ça do më sulesh moj?

Efi: Boll po durojmë këto moralet e këtyre që rrinë kështu. Dea bukuroshe

Efi: Kam qejf, do të kujtoj unë kur të dua

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera