Rozë

Dafina publikon video intime me të dashurin (Foto/Video)

Autori: Gazeta inFokus 14:17 | 27 April 2017

Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtaret më të njohura në vend.

Përveç muzikës që ajo bën, Dafina është përfolur shumë edhe për jetën private, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi Dafina në profilin e saj në Instastory ka publikuar një video ku shihet duke u puthur me të dashurin e saj.

-Advertisement-

Për më shumë shikoni videon më poshtë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera