Sport

Conte: Edhe dy vite te Chelsea

Autori: Gazeta inFokus 15:37 | 11 May 2017

Antonio Conte nuk do të largohet nga Chelsea dhe të kalojë te Interi siç po shkruajnë mediat në ditët e fundit.

Menaxheri i Bluve e ka konfirmuar lajmin duke thënë se ka ende kontratë me klubin

“Kam kontratë me Chelsean edhe për dy vite”.

“Është logjike që kur filloni punën në një klub të ri, gatishmëria është ta vazhdoni për shumë vite dhe sigurisht se kjo është dëshira ime”, ka thënë ai.

Conte është shumë afër titullit të parë me Chelsean.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera