Rozë

Çka po bën Morena me trupin e saj? (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:42 | 25 April 2017

Morena Taraku njihet si një ndër femrat më tërheqëse në estradë. Është tejet e bukur dhe shpesh provokuese, shkruan Kosovarja.

Bukuroshja në Instastory ka publikuar një foto ku duket mjaftë seksi. Morena me këtë foto dëshiron të thotë se po i mungon deti, apo ti reklamoj linjat e saj trupore?

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera