Rozë

Çifti i njohur i Big Brother Vip Kosova sonte i japin fund beqarisë

Autori: Gazeta inFokus 17:30 | 19 May 2024

Çifti i njohur, Alisa dhe Urimi, të cilët kanë qenë edhe pjesë e “Big Brother VIP Kosova I” sonte i japin fund beqarisë.

Insajderi mëson se çifti i njohur do të martohen sontë.

Sipas infomacioneve, dasma e tyre pritet të jetë madheshtore ku do të ketë të ftuar edhe ish banorë të Big Brother Kosova si Stresi, Xhuli e të tjerë.

-Advertisement-

Detaje për përgatitjet për dasëm i ka bërë publike dhe Alisa përmes disa postimeve në Instagram.

Çifti u bë i njohur përmes videove në rrjetet sociale.

Famës së tyre i kontribuoj pjesëmarrja në shoun real “Big Brotthrr VIP Kosova”.

/Insajder.org/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
KosovaMed përmbyll vitin me sukses – dhuron donacione për QKMF-në e Junikut

Të tjera