Sport

Çfarë po ndodhë në ‘Old Trafford’, Liverpooli i shënon gol përsëri Manchester Unitedit

Autori: Gazeta inFokus 17:47 | 24 October 2021

Manchster Unitedi dhe Liverpooli po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 10-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Liverpoolit  e ka dyfishuar rezultatin 2-0 në minutën e 13’.

Golin e dytë për ‘The Reds’ e ka realizuar Diogo Jota./Gazeta inFokus/

Të tjera