Sport

Çfarë po ndodhë në ‘Old Trafford’? Atalanta i shënon përsëri Manchester Unitedit

Autori: Gazeta inFokus 21:33 | 20 October 2021

Manchester Unitedi dhe Atalanta po luajnë aktualisht në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’ skuadra e Atalantas e ka dyfishuar rezultatin 0-2 në minutën e 29’.

Golin e dytë për ekipin italian e ka realizuar Merih Demiral, i cili shënoi me kokë pas rivënies nga këndi./Gazeta inFokus/

Të tjera