Rozë

Çfarë po ndodh- Santiana qan me dënesë, Ylli i qëndron afër

Autori: Gazeta inFokus 15:11 | 10 December 2023

Santiana ka qarë sot gjatë ditës derisa ishte duke qëndruar në dhomën e grimit me Bucin dhe Besin.

Ajo ka filluar të qajë pasi u ndje keq pas një debati që e pati me Bucin për banorët e tjerë të shtëpisë.

Pas kësaj, Buci u mundua që t’i qëndrojë afër po ajo nuk deshti.

-Advertisement-

“Shko pi cigare, dilni jashtë. Më lini vet”, ka thënë Santiana.

Kurse, Buci ia ktheu duke i thënë që nuk dëshiron të dalë dhe se do të qëndrojë aty.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
MYZHDE për krejt!

Të tjera