Lifestyle

Çfarë lloj personi jeni ju? Zakonet tuaja në dush thonë shumë për ju

Autori: Gazeta inFokus 10:57 | 15 May 2017

A keni marrë dushe të shpejta? A keni ëndërruar kur jeni dush? Shihni se çfarë tregojnë zakonet tuaja në dush.

Këndimi në dush

Rosen Center
Si një person që pëlqen të këndojë në dush. Ju jeni një individ i sigurt që nuk shqetësohet shumë për atë që njerëzit e tjerë mendojnë për ju. Ju mund ose nuk mund të keni talent të vërtetë muzikor. Por kjo nuk ka rëndësi për ju. Si dikush që dëshiron gjithmonë të argëtohet, nuk ju shqetëson të këndoni me zë të lartë për ndarjen e stileve tuaja vokale me botën.

Larja e dhëmbëve në dush

Si një person që i pëlqen të lani dhëmbët në dush, juve ju pëlqen të shfrytëzoni sa më shumë nga çdo moment në jetë, kështu që kurrë nuk dëshironi që t’i humbisni një nga to. Ju po përfitoni plotësisht nga truri juaj shumë detyrues. Si rezultat, ndonjëherë jeni të paduruar, por njerëzit ju admirojnë për mënyrën se si jeni në gjendje të kurseni kohë, para dhe energji.

Dushi i shpejtë

Si një person që pëlqen të bëjë dush të shpejtë, ju ndoshta nuk jeni personi më në kohë atje. Nëse ju bëni dush të shpejtë para se të filloni punës ose një të shpejtë përpara se të dilni jashtë në mbrëmje, ndoshta nuk keni lënë kohë të mjaftueshme për të bërë gjithçka që ju nevojitet.

Dushi me ujë të ftohtë

Si një person që i pëlqen të bëjë dushe të ftohta, ju nuk e shijoni ndjenjën e të qenit tepër i ngarkuar. Jeni shpesh lehtësisht të mahnitur, edhe pse nuk ju pëlqen domosdoshmërisht ndjenja e rritjes së presionit të gjakut.

Si një person i cili punon shpejtë, ju mund ta gjeni veten në mes të argumenteve ose mosmarrëveshjeve më shumë sesa do të donit. Megjithatë, ju keni një vetëdije të mençur që ju lejon të kuptoni kur keni nevojë të kërkoni një alternativë qetësuese.

Etiketa:
Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera