Rozë

Çfarë Kimi! Kjo ka të pasme më se perfekte (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 08:12 | 04 July 2017

Emily Sears është një modele mjaft seksi dhe ka linja trupore që çdo femër do të dëshironte t’i kishte

Modelja australiane,Emily Sears së fundmi ka realizuar një set fotografik ku është shfaqur mjaft seksi me format e saj trupore dhe sigurisht me të pasme bombastike.
Disa nga këto foto kjo bukuroshe i ka postuar edhe në Instagram.
Dhe kjo modele mbase mund të jetë konkurentja e denjë e Kim Kardashian.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova synon të rrisë ndërgjegjësimin lidhur me çrregullimet e spektrit të autizmit në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin

Të tjera