Rozë

Çfarë ka humbur ish-madrileni Jesè!

Autori: Gazeta inFokus 12:35 | 30 January 2018

Marrëdhënia mes ish-futbollistit të Realit të Madridit, Jesé Rodriguez dhe partneres së tij, Aurah Ruiz, ka marrë fund vetëm pas dy vitesh.

Së bashku, çifti në fjalë u bënë edhe prindër të një fëmije, të quajtur Nyan, të lindur vitin e kaluar.

Futbollisti, i cili aktualisht luan me Stoken në Premier League, njoftoi përmes rrjetit social “Twitter” krisjen e marrëdhënies me bukuroshen spanjolle.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Vetëm edhe 4 ditë nga Bootcamp me Alan Greenberg, ish-Drejtorin për Edukim në Apple, Apliko Tani

Të tjera