Rozë

Çfarë është duke ndodhur me Ritën dhe Fidanin?

Autori: Gazeta inFokus 17:30 | 12 February 2024

Rita dhe Fidani krijuan hite të shumta në skenën e muzikës.

Tash e disa javë Rita dhe Fidani nuk kanë qenë prezent në rrjetet sociale.

Andaj nga mos aktiviteti i tyre nuk ka munguar as kureshtja e ndjekësve të çiftit duke i pyetur se cila është arsyeja.

-Advertisement-

Mesa duket çifti ka vendosur të bëjë pak pushim nga mediat sociale qe të rikthehen në sezonin e verës fuqishëm më projekte të reja dhe mbrëmje të shumta./Kosovarja/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera