Rozë

Cardi B nuk di të ndalet, në videoklipin e ri ajo.-FOTO

Autori: Gazeta inFokus 09:23 | 09 October 2019

Cardi B ka marrë të gjithë qendrën e vëmendjes në videon muzikore të publikuar dje, në bashkëpunim me Fat Joe Po.

26-vjeçarja duket mahnitëse e veshur me bikini dhe duke lëvizur në mënyrë sensuale në një studio prej argjendi metalik.

Cardi B di vërtet se si të tërheq vëmendjen, për më tepër shihni fotogalerinë ….

Etiketa:

Të tjera