Rozë

Cardi B festë të shfrenuar për ditëlindje, kapet në momente intime me…(FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:09 | 12 October 2020

E gjithë bota vazhdon të përballet me situatën e krijuar nga virusi COVID-19. Si pasojë e pandemisë, thuajse shumë gjëra ndryshuan anembanë botës.

Por është reperja Cardi B, që nuk hezitoi ta festojë ditëlindjen, duke organizuar një festë të ‘çmendur’.

Ajo u komentua shumë edhe në rrjetet sociale për këtë festë mjaftë të shfrenuar, se si nuk mendoi fare për situatën e krijuar nga koronavirusi. Padyshim se Cardi u kujdes që të duket shumë e veçantë, e në fokus të ketë linjat trupore.

Mirëpo ajo çfarë na fshehën ishin puthjet romantike mes tyre dhe dhurata super e shtrenjtë e Offset për reperen.

Më vonë gjatë mbrëmjes ata të dy janë fotografuar duke u puthur në buzë, gjë që tregon se janë sërish bashkë. Jo vetëm kaq, por është mësuar se Offset i ka blerë Cardi B një makinë Rolls Royce me një dizajn special, sepse në sedilje ishte qëndisur emri i vajzës së tyre, Kulture.

Etiketa:

Të tjera