Sport

Caktohen gjyqtarët për ndeshjet e javës së pestë në Superligë

Autori: Gazeta inFokus 10:39 | 15 September 2023

Superliga e Kosovës në futboll do të rikthehet në fundjavë me ndeshjet e javës së pestë.

Të shtunën janë në program për t’u zhvilluar tri ndeshje, kurse dy të tjera të dielën, shkruan Gazeta Express.

Feronikeli ’74 – Llapi, Gjilani – Malisheva dhe Fushë Kosova – Drita, janë sfidat e së shtunës, kurse Prishtina – Liria dhe Dukagjini – Ballkani janë të së dielës.

Federata e Futbollit e Kosovës ka publikuar edhe emrat e të deleguarve për përballjet e kësaj jave.

Delegimet:

Vlen të theksohet se nga kjo javë ndeshjet do të zhvillohen me orar të ri, nga ora 15:00.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Dizajn Mode, nga hobi në profesion

Të tjera