Lajme

Çaj rusi dhe buzëqeshje, Bajqinovci në disponim me Kurtin

Autori: Gazeta inFokus 17:07 | 14 November 2021

Deputeti i Kodrës së Trimave, Mefail Bajqinovci ka pritur në lagjen e tij kryeministrin Kurti.

Në një nga kafiteritë e lagjes, Bajqinovci e Kurti janë parë në disponim kur kanë mbetur 2 orë para përfundimit të votimeve në balotazh.

Nuk dihet se çfarë u bë sebep që dy protagonistët e Vetëvendosjes të përfundonin kaq me gaz në një ditë stresuese për ta.

Të tjera