Lajme

Burri rrah gruan e dy fëmijët në Istog, arrestohet nga policia

Autori: Gazeta inFokus 09:50 | 04 February 2023

Një burrë ka sulmuar fizikisht gruan dhe dy fëmijë e tij, në Istog, pas një mosmarrëveshje.

Si pasojë e dhunës, viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari, pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera