Lajme

Burri nga Vitia e pëson keq, rrahet nga gruaja dhe djali

Autori: Gazeta inFokus 09:23 | 25 January 2022

Një burrë nga komuna e Vitisë i është dashur ta njoftoj Policinë, pasi është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja dhe djali i tij, shkruan Gazeta inFokus.

rel="nofollow"

Për këtë palët janë intervistuar nga Policia dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshortja edhe djali i tij të dyshuarit kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë./Gazeta inFokus/

Të tjera