Fun & Video

Bukuroshja DJ tregon aftësitë e saj, por sytë e shikuesve shkojnë diku tjetër (Foto/Video)

Autori: Gazeta inFokus 21:09 | 15 May 2017
Një DJ bukuroshe ka treguar aftësitë e saj në muzikë

Tori Hughes, 26 vjeç, nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka shumë ndjekës në Instagram, dhe ajo ka shpërndarë një video ku shihet duke luajtur rolin e DJ, trasnmeton lajmi.net.

Tori me një veshje mjaft provokuese luan në këtë instrument, por ajo çfarë ka bërë turma të shikojë drejtë saj, ishte veshja e saj, e cila duket se i ka çmendur të gjithë të pranishmit që ishin aty.

Për më shumë shikojeni këtë video.

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera