Rozë

Bruno qan sërish për gjyshen që i ka vdekur

Autori: Gazeta inFokus 12:36 | 07 February 2023

Bruno në Prime-n e natës së mbrëmshme e ka kuptuar se i ka vdekur gjyshja. Kjo gjë e ka prekur shumë banorin e Big Brother Vip Kosova.

Ai për këtë ka qarë disa herë, atij banorët e tjerë të BBVK-së i ofruan ngushëllime dhe përqafime.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera