Rozë

Blerta Leka vë në plan të parë gjoksin në Procesi Sportiv (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:37 | 12 December 2017

Miss Shqipëria, Blerta Leka, ka shkëlqyer me paraqitjen e radhës.

Pas kthimit nga Las Vegas ku mori pjesë në Miss Universe, ajo menjëherë iu rikthye ekranit.

-Advertisement-

Ajo vazhdoi me paraqitjen në Procesi Sportiv, ku ka publikuar foto nga puntata, e ku është shfaqur tejet joshëse.

Blerta ka vënë në plan të parë gjoksin bombastik në një foto nga emisioni të publikuar në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja shqiptare u zgjodh kohë më parë Miss Universe Albania, duke marrë epitetin e më të bukurës.

Blerta ka zëvëndësuar Marina Vjollcën në Procesi Sportiv dhe deri tash ka lënë përshtypje pozitive me paraqitjet e saj.

Bukuroshja besohet se vazhdon të jetë ‘single’ dhe pa të dashur.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
MYZHDE për krejt!

Të tjera