Rozë

Blero u shfaq duke u puthur me një vajzë, Afrona poston FOTON nga darka romantike me mashkullin misterioz

Autori: Gazeta inFokus 14:19 | 25 November 2022

Pak kohë pas ndarjes nga Afrona, Blero nisi një lidhje të re dashurie. Ai publikoi një foto krah partneres së re në Instastory, e cila u zbulua se është një shqiptare që jeton në Mynih të Gjermanisë dhe nuk ka të bëjë me botën e showbizit.

Mirëpo, duket se Blero nuk është i vetmi që e ka hedhur pas krahëve martesën. Ish-bashkëshortja e tij, Afrona ka lënë të kuptohet se dhe ajo ka nisur një lidhje të re dashurie.

Bukuroshja ka publikuar në Instastory foto nga një darkë romantike ku shihet dora e një mashkulli. “Gëzuar ditëlindjen J”, ka shkruar Afrona krahas fotos.

Etiketa:

Të tjera