Rozë

Bleona festoi ditëlindjen pranë këtyre personave (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:12 | 15 May 2017
Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti dje pati një ditë të veçantë, ajo festoi ditëlindjen.

Gjatë tërë ditës ajo nuk dha asnjë detaj se ku dhe me kë po feston, duke u siguruar që ta kalojë këtë ditë në privatsi, shkruan lajmi.net.

Por, së fundi ajo publikoi një foto në të cilën shihet duke festuar bashkë me prindërit e saj në Malibu.

“Ajo do të bënte çdo gjë që është e nevojshme për ata dhe ata do të bënin çdo gjë që është e nevojshme për të” janë fjalët që Bleona ia bashkëngjiti fotos.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera