Rozë

Bjondja seksi heq kilogramët e tepërta/FOTO

Autori: Gazeta inFokus 09:56 | 15 April 2020

Prezantuesja britanike Chloe Ferry, ditët e fundit duket tejet seksi dhe kjo për faktin se ajo ka humbur shumë në peshë.

Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

Bjondja seksi tregon se nga 74 kilogramë, ka rënë në 62.

-Advertisement-

Megjithatë ajo pranon që njerëzit ende e ngacmojnë atë duke i rikujtuar periudhën si dukej kur ishte mbipeshë.

“Pavarësisht se kam humbur 12 kilogramë dhe ende i nënshtrohem një regjimi të fortë me ushtrime fizike, talljet për peshën time në rrjetet sociale nuk ndalen”, ka thënë ajo.

Prezantuesja e njohur nga “Geordie Shore”, jo pak herë është bërë kryefjalë mediave rozë, dhe kjo për shkak të veprimeve të saj sensuale dhe veshjeve “të nxehta”.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera