Rozë

Biznesmeni saudit prishi Rihannan me Naomi Campbell

Autori: Gazeta inFokus 14:19 | 29 June 2017

Marrëdhënia e tyre doli  në pah në fillim të kësaj jave, kur ata u panë në skena intime me avull në pishinën e tyre në Ibiza.

Por, sipas pretendimeve të reja, romanca e Rihannas me Hassan Jameel është ajo që shkaktoi armiqësi me ish- mikeshen e mëparshme të këngëtares Naomi Campbell, transmeton Klan Kosova.

Sun raporton se supermodelja, e cila mendohet të ketë takuar biznesmenin saudit vitin e kaluar, është e pakënaqur me këngëtaren, 29 vjeç, dhe të dashurin e saj të ri pasi ata duket se janë dashruruar tashmë aq shumë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
MYZHDE për krejt!

Të tjera