Rozë

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat me bikini (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:23 | 16 September 2020

Prej kohësh Trejsi Sejdini është kthyer në një nga modelet më të dashura dhe të komentuara nga publiku shqiptar.

Modelja e njohur merr shpeshherë vëmendjen e të gjithë fansave përmes postimeve që bën në rrjetet sociale, apo deklaratave që bën nëpër intervista.

Por së fundmi të gjithë sytë janë kthyer nga ajo, si pasojë e disa pozave mjaft “hot” që ka publikuar në “Instagram”. Në fotot në fjalë modelja shfaqet e veshur me bikini portokalli dhe shkruan krahas saj se “pse duket aq e shëndoshë”.

Si gjithnjë pozat e saj kanë marrë me mijëra pëlqime dhe sigurisht që ndjekësit nuk i kanë kursyer komentet. “Seksi, e mrekullueshme, bisha”, janë komplimentet që fansat nuk kanë nguruar që t’i shkruajnë krahas fotove të misit.

Të tjera