Lifestyle

Binjakët u propozojnë martesë binjakeve në të njëjtën kohë

Autori: Gazeta inFokus 13:33 | 19 February 2018

Vëllezërit binjakë sollën një kuptim krejtësisht të ri në idenë e një lidhje të veçantë binjakësh kur i propozuan për martesë binjakeve, në të njëjtën kohë.
Josh dhe Jeremy Salyers, 34 vjeç nga Tennessee u takuan me, tani gratë e tyre, Brittany dhe Briana Deane, 31 vjeç në Festivalin e Ditëve të Binjakëve në Twinsburg të Ohajos, gushtin e kaluar dhe romanca e tyre u lulëzua shumë shpejt, dhe të katërt ndjenë një lidhje të menjëhershme që nga momenti kur u takuan, transmeton ksp.
Këta binjakë që vishen me të njëjtat rroba planifikojnë të kenë një ceremoni martese të përbashkët dhe duan të jetojnë së bashku në të njëjtën shtëpi pasi të martohen. Të dy vëllezërit menduan t’i befasonin me propozimin për martesë duke planifikuar çdo detaj me hollësi. Brittany dhe Briana mendonin se po xhironin një reklamë me të dashurit e tyre më 2 shkurt kur iu drejtuan Parkut të Shtetit Twin Lakes në Virxhinia, vendi i takimit me dy vëllezërit.

Binjaket u zbukuruan dhe nuk e dinin se ekuipazhi me të cilin po punonin ishte aty për të kapur çdo moment të propozimit. Pasi realizuan disa foto Josh dhe Jeremy i propozuan të dashurave të zemrës në një oxhak të mbuluar me petale trëndafili dhe qirinj. Bretania dhe Brianna u gëzuan dhe sigurisht përgjigja e tyre ishte ‘Po’.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Kryetari Përparim Rama pjesë e ‘Mayor’s Talk’

Të tjera