Sport

Bernard Berisha shënon dhe asiston në fitoren e Akhmat Grozny

Autori: Gazeta inFokus 22:03 | 23 April 2018

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Berisha, ka shënuar gol dhe ka asistuar në ndeshjen e zhvilluar sot në kampionatin e Rusisë, shkruan infokusi.

Akhmat Grozny ka shënuar fitore në udhëtim te Spartak Moscow me rezultatin 1:3.

LEXO EDHE: Ja si e festoi Maradona fitoren e Napolit

-Advertisement-

Berisha ka shënuar golin e tretë në minutën e 50-të.

Goli i Bernard Berishës.

.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Comodita në Gjermani shpalos koleksionin e produkteve të reja në panairin Heimtextil në Frankfurt

Të tjera