Sport

Benzema, arsyeja që tifozi shqiptar hyri në fushë

Autori: Gazeta inFokus 23:19 | 04 May 2022

Një ngjarje interesante ka ndodhur në ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve mes Manchester Cityt dhe Real Madridit.

Një person me flamurin shqiptar hyri në fushë në minutën e parë të vazhdimeve.

Arsyeja pse tifozi me flamurin shqiptar hyri në fushë ishte Benzema, të cilin shkoi ta përqafonte.

Të tjera

rel="nofollow"