Lajme

Befasuese, nuk do ta besoni çfar arme përdorë deputetja e PDK-së Ganimete Musliu (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 23:51 | 30 April 2017

Këte të diele në emisionin Kojshia Show i cili udhëheqet nga moderatori Sadri Imeri ishte e ftuar deputetja e Kuvendit të Kosovës nga rradhët e PDK-se Ganimete Musliu.

Pas disa debateve të ndryshme rreth jetës dhe politikës së deputetës, në emision moderatori zbuloi edhe armët e sajë.

Ju ftojmë që ta ndiqni emisionin nga minuta: 3:31

Etiketa:
Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera