Fokus

Befason Bekë Berisha, për herë të parë tregon si e mori vendimin për të kontribuar në lüftë

Autori: Gazeta inFokus 17:07 | 14 May 2024

Bekë Berisha, deputet i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, për herë të parë ka treguar se si ai e mori vendimin për të kontribuar në luftë, shkruan Gazeta Infokus.

Këtë ai e rrëfeu në emisionin “Zgjohu”, me Era Berisha.

Ai me plotë krenari thotë se ky është vendimi më i duhuri i marrur në atë kohë nga vetë ai por edhe nga shumë të rinjë të gjeneratës së tij.

-Advertisement-

Si kontibutdhënës i madh në luftën e Kosovës, ai tha se vendimin e ka pas të ndarë, vetëm për të luftuar për Kosovën.

Për më shumë ndiqeni intervistën e plotë si dhe storien në vazhdim:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera