Rozë

Befasohet Luizi, ja çfarë informacioni mori sonte nga jashtë oborrit të BBVA

Autori: Gazeta inFokus 23:06 | 24 March 2023

Informacion nga jashtë por jo nga banorët por nga njerëzit. Mbrëmjen e sotme, një person është afruar pranë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania” dhe i ka zbuluar diçka shumë të rëndësishme Luizit.

Teksa bërtiste me të madhe, ky person, e këshillon që të dalë nëse eliminohet Kiara pasi produksioni ia ka dhënë çmimin e madh Oltës.

“O Luiz! O mbret, po doli Kiara dil jashtë dhe ti. Mos rri kot, se ia kanë dhënë Oltës”.

Kush i fitoi 10.000 Euro nga Artmotion?

Të tjera